VARGEL-PLANYA-PORTAL FREZE- BORWERK- ABKANT KALIP BIÇAK Vargel,Freze,Planya,Borverk ,Abkant Kalıp Bıçak, Altı Kardeşler I Vargel Freze Borewk I Abkant Kalıp Sanayi Ltd.6 metre Vargel,Freze,Borwerk ,Planya, Borverk ,Abkant Kalıbı,Abkant Bıçak,Portal Freze,Bıçak, abkant caka saç kıvırma takoz ve bıçakları, Muhtelif aparat kalıplar,Pres Plakaları pres Şaseleri, Abkant Saç Büküm Kalıbı,Fikstür Plaka İmalat, Altıkardeşler,apkant, abgant , vargel planya işleri,Giyotin makas bıçak,milling machine, Boring machines
  •             Altıkardeşler; Cnc Dik işleme Merkezi , Cnc Freze, Cnc Borwerk, Vargel, Planya, Portal Freze, Borwerk talaşlı imalatları ile Abkant Kalıpları imalatı konusunda uzman kadrosu, yılların birikimi ve tecrübesi ile hizmet vermektedir.
  •             Şirketimiz 1972 yılında merhum Şaban Reşat ALTIKARDEŞLER tarafından Karaköy Perşembe pazarında ALTIKARDEŞLER VARGEL PLANYA ATÖLYESİ olarak faaliyete başlamıştır. 1972 yılından bugüne kadar makine kalıp yedek parçalarının vargel planya talaşlı imalatlarıyla iştigal etmiştir.
               1997 yılında İmes de şirketleşen firmamız Abdullah DEMİR ve oğulları tarafından faaliyetine devam etmektedir.
               2007 yılında daha geniş bir alanda sektöre hizmet verebilmek için Des Sanayi Sitesindeki kendi yerimize taşındık.
                Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite ve üretim standartlarına uyarak üretimde seçkin bir isme sahip olmuştur.
SAYGILARIMIZLA
Adres: Dudullu Organize San. Böl. Des Sanayi Sitesi B 14 Blok 107 Sokak No:12 ÜMRANİYE / İSTANBUL  |  Tel:+90 216 313 11 98  |  Faks: +90 216 313 11 99  |  E-Mail: info@altikardeslercnc.com
ALTIKARDEŞLER VARGEL FREZE ABKANT KALIP SANAYİ LTD. © 2009 Tüm Hakları Saklıdır.